DENON AVR-4306

Cena produktu DENON AVR-4306 není známa.

 

Popis produktu DENON AVR-4306: AV zesilovač AVC-A1XV má vestavěný 10ti kanálový koncový zesilovač s výkonem 220W/6 Ohm na kanál, který lze díky možnostem konfigurace použít pro dvouzónovou reprodukci domácího kina nebo bi-amp z... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

DENON AVR-4306 - popis

nahoru

AV zesilovač AVC-A1XV má vestavěný 10ti kanálový koncový zesilovač s výkonem 220W/6 Ohm na kanál, který lze díky možnostem konfigurace použít pro dvouzónovou reprodukci domácího kina nebo bi-amp zapojení předních kanálů a centru. Zároveň umožňuje pozdější upgrade v případě, že dojde ke vzniku nějakého nového formátu s více než 7.1 kanály. Díky možnosti automatické kalibrace s mikrofonem (Auto Set-up/Room EQ včetně Multi EQ XT) je nastavování zesilovače velmi příjemné. V části předzesilovače pracují hned tři 32bitové Floating Point DSP procesory pro hlavní zónu a jeden další pro zónu druhou. Přístroj má certifikaci THX Ultra2, podporuje formáty Dolby Digital EX, Dolby Pro Logic IIx, DTS-ES, DTS 96/24, DTS Neo:6, HDCD a používá vylepšený Alpha AL24 processing. Zcela nová je také videočást, umožňující nejen průchod a přepínání digitálních signálů DVI / HDMI , ale také I/P konverzi a scaling díky obvodu Faroudja DCDi. AVC-A1XV dále používá video D/A převodník 12bit/216Mhz. Přístroj je samozřejmě vybaven dotykovým programovatelným dálkovým ovladačem. Skutečně bohatá je nabídka vstupů a výstupů. Analogové audio vstupy: 12x linkový, 1x Phono, 1x 10ti kanálový multi a 1x 6ti kanálový multi vstup. Digitální audio vstupy: 6x optický, 6x koaxiální, 1x Denon Link a IEE1394. Analogové audio výstupy: 10ch Pre-Out, 5x linkový, 3x multizóna Pre-Out. Digitální audio výstupy: 3x optický. Video analogové vstupy: 9x z toho 6x komponentní/S-Video/kompozitní a 3x S-Video/kompozitní. Digitální video vstupy: 3x HDMI a 1x DVI. Analogové video výstupy: 7x z toho 3x kompnentní/S-Video/kompozitní a 4x S-Video/kompozitní.

Výrobce Denon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu DENON AVR-4306 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo CD přehrávače, Akumulátory k videokamerám, Klasické fotoaparáty.

Nejlevnější DENON AVR-4306 akční ceny - Levné DENON AVR-4306

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější DENON AVR-4306 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější DENON AVR-4306 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii AV receivery (AV přijímače).