Denon DNP-F109

Cena produktu Denon DNP-F109 není známa.

 

Popis produktu Denon DNP-F109: Síťový přehrávač Denon DNP-F109 Network Audio Player Denon DNP-F109 je vynikajícím nástrojem pro přehrávání obsahu ze sítě. Můžete ním poslouchat širokou škálu internetových rádií, on-line obsa... > více informací


Denon DNP-F109 - popis

nahoru

Síťový přehrávač Denon DNP-F109

Network Audio Player Denon DNP-F109 je vynikajícím nástrojem pro přehrávání obsahu ze sítě. Můžete ním poslouchat širokou škálu internetových rádií, on-line obsah či síťový obsah Network Attached Storage (NAS) zařízení DLNA 1.5. Užívejte si pohodlí podpory AirPlay a skvělý zvuk značky Denon.

Promyšlená konstrukce pro dokonalý zvuk

Pečlivě promyšlené vnitřní uspořádání poskytuje nejkratší cestu signálu, takže zvuk je věrně reprodukován bez ztráty zvukové čistoty. Pevná konstrukce s hliníkovým čelním panelem minimalizuje případné vibrace. Kvalita každé jednotlivé části, stejně jako způsob, jakým pracují společně, v podstatě určuje kvalitu zvuku. Denon využívá pouze velmi kvalitní díly, pečlivě vybrané a vyzkoušené.

Skvělé možnosti přehrávání

Poslouchejte internetové rádio přes službu vTuner a využijte AirPlay pro přímé streamování z přístrojů iPad, iPhone, iPod touch či z iTunes knihovny. Nebo také funkci "Play to" programu Windows Media Player verze 12 či vyšší. Certifikace DLNA 1.5 zaručuje bezproblémové streamování audia a širokou kompatibilitu napříč zařízeními. Zadní port USB umožní připojení externích paměťových jednotek flash, hudebních přehrávačů nebo iPod.

Denon - dokonalý zážitek ze zábavy

Filozofií značky Denon je vášeň pro umění a technologie s cílem přinášet uživatelům dokonalý zážitek ze zábavy. Desetiletí technologického pokroku, inovací a vynikající inženýrské schopnosti utvářely celou kulturu značky Denon. Každý detail produktu Denon je vyroben s ohledem na preciznost, styl, výkon, čistotu zvuku, tak aby vnášel radost do života.

Klíčové vlastnosti

Síťový přehrávač Denon DNP-F109 je vybaven podporou formátů WMA, MP3, WAV, AAC, FLAC, WMA lossless (Transcode), FLAC HD 192/24, ALAC (Apple lossless). Je certifikován pro sítě DLNA 1.5, podporuje internetová rádia a AirPlay. Mezi konektorovou výbavu patří koaxiální digitální výstup, analogový audio výstup, port USB, Ethernet a bezdrátové připojení WiFi. Součástí je také FM/AM tuner. Rozměry přehrávače jsou 250 x 82 x 257 mm a hmotnost 2 kg. Lze využívat ovládání aplikací Denon Remote App.

Technické parametry

Rozměry/Váha

Šířka [mm]: 250

Výška [mm]: 82

Hloubka [mm]: 257

Hmotnost [g]: 2 000

Výrobce Denon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Denon DNP-F109 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Kamery do auta nebo CD přehrávače, Akumulátory k videokamerám, Mikroskopy.

Nejlevnější Denon DNP-F109 akční ceny - Levné Denon DNP-F109

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Denon DNP-F109 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Denon DNP-F109 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii AV receivery (AV přijímače).


Zkuste také...

Denon DRA-F109